Infolinia dla pacjentów

9 października, 2020

SPZOZ w Puławach informuje, że została uruchomiona infolinia CALL CENTER pod numerem 814502501

System Call Center  dedykowany jest do komunikacji pacjenta  z Przychodniami POZ nr 1,2,3,4 oraz Przychodnią Specjalistyczną przy  ul. Centralnej 16 ( z włączeniem  Medycyny Pracy, Poradnia Terapii uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu, Pracowni RTG, gdzie obowiązują numery dotychczasowe)

Przy pomocy systemu Call Center  pacjent ma możliwość zarejestrowania się na wizytę, uzyska informację o wystawionej recepcie i harmonogramie pracy poradni i lekarzy.

Wszystkie zmiany dotyczące zaplanowanych wizyt pacjenci otrzymają  poprzez SMS.

Informujemy, że nadal będą dostępne dotychczasowe numery telefonów Przychodni POZ nr 1,2,3,4 oraz Przychodni Specjalistycznej przy ul. Centralnej 16 , jednakże wybierane numery będą automatycznie przekierowywane na numer Call Center.