Grupa Azoty PUŁAWY po raz kolejny wsparła puławski Szpital Specjalistyczny w walce z COVID-19.  W dniu 3 grudnia  symboliczny czek opiewający na kwotę 100.000 zł przekazał dyrektorowi SP ZOZ w Puławach Piotrowi Rybakowi Prezes zarządu spółki Tomasz Hryniewicz.

Jest to już kolejna pomoc udzielona przez Grupę Azoty PUŁAWY puławskiemu szpitalowi.

Przekazane środki  wspomogą w zakupie  aparatu ultrasonograficznego oraz dwóch respiratorów.

Przekazana darowizna jest kolejnym wsparciem udzielonym przez Grupę Azoty PUŁAWY.

Do tej pory Spółka zakupiła nowocześnie wyposażony ambulans specjalistyczny  dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego w Puławach, kontenery dla potrzeb Ratownictwa medycznego, udostępnienia samochód do przewożenia próbek, jak i dowozi ozdrowieńców do RCKIK w Lublinie , chcących oddać osocze.

Dziękujemy !