Parking
Na teren szpitala można wjechać przez bramę główną od strony Stadionu. Wjazd na teren szpitala dla osób niebędących pracownikami zakładu lub nieposiadających zezwolenia możliwy po uiszczeniu opłaty przy wjeździe .
Zwolnieni z opłat za parkowanie są:
Automaty do napojów
Na terenie szpitala ustawionych jest kilka automatów, w których zaopatrzyć się można w zimne i gorące napoje. Znajdują się one przy wejściu Głównym – Pawilon A oraz przy wejściu do Pawilonu B.
Bufet – Kantyna
Na poziomie -1 znajduje się KANTYNA , która oferuje gorące posiłki, napoje, kawę, herbatę.
Godziny pracy KANTYNY:
Od poniedziałku do piątku – 8:00 – 15:00, sobota – niedziela – nieczynne
Ułatwienia dostępu