W dniu 17 maja Dyrekcja szpitala oraz koordynatorzy Call center SPZOZ w Puławach otrzymały wyróżnienie od zarządu IRONteam za wprowadzenie i przestrzeganie najwyższych standardów w obsłudze pacjentów oraz efektywną pracę. Prezes zarządu IRONteam Tomasz Tomaszewski w swojej wypowiedzi określił puławski szpital jako “najlepszy w województwie lubelskim” ze względu na szybko wprowadzone przez jego pracowników nowoczesne rozwiązania. Infolinia call center powstała w puławskim SP ZOZ na miesiąc przed wybuchem pandemii Covid -19 , w bardzo trudnym czasie zmian i utrudnionych kontaktów z personelem medycznym. Jednakże system został pozytywnie przyjęty i obecnie call center odbiera blisko 1000 telefonów dziennie.