Wizyta w TVP Lublin

24 stycznia, 2024

W dniu 23 stycznia br w programie telewizyjnym Poranek w TVP3 Lublin, do której zaproszony został Piotr Rybak -Dyrektor SP ZOZ w Puławach i Kierownik Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej dr n. med. Janusz Ciechan była tematyka dotycząca raka prostaty i wykorzystania robota Versius CMR przy operacjach systemem chirurgii robotycznej usunięcie raka prostaty .
Udział w programie był okazją do przedstawienia efektywnego wykorzystania robota, który dzięki swoim możliwościom zapewnia operatorom wykonującym zabieg większą precyzję w stosunku do klasycznych metod laparoskopowych a tym samym zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i daje szanse na ograniczenie skutków ubocznych przy wykonywaniu tego typu zabiegów.
Zapraszamy wszystkie osoby wymagające specjalistycznego leczenia urologicznego do leczenia w naszej placówce. Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel oraz najnowsze na rynku medycznym technologie, które umożliwiają precyzyjne i małoinwazyjne leczenie pozwalające na szybki powrót do zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Ułatwienia dostępu