Monthly Archives: wrzesień, 2018

Umowa na doposażenie SOR-u podpisana

28 września, 2018 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Umowa na doposażenie SOR-u podpisana”

481 tysięcy złotych, tyle otrzyma puławski szpital z Ministerstwa Zdrowia na doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w sprzęt przeznaczony do niesienia pomocy najmłodszym pacjentom. Umowa w tej sprawie została podpisana w czwartek -27 września – podczas wizyty Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego w puławskim szpitalu.

Inwestujemy w Puławach ponieważ jest to bardzo duży i ważny ośrodek do którego trafiają pacjenci z bardzo rozległego obszaru. Ten sprzęt w dużej mierze będzie przeznaczony dla małych pacjentów. Doskonale wiemy, że aby skutecznie im pomagać trzeba dysponować szerokim spektrum wyposażenie, które m.in. pod względem rozmiarów różni się od tego wykorzystywanego przy leczeniu dorosłych. Poza tym musi to być sprzęt najwyższej jakości stąd chcemy wspomagać takie ośrodki jak Puławy w jego zakupie – wyjaśnia minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Jak wyjaśnia dyrektor puławskiego SP ZOZ, Piotr Rybak podpisana umowa jest dopełnieniem działań jakie szpital rozpoczął w 2017 roku.

– W ubiegłym roku podpisaliśmy umowę z Ministerstwem Zdrowia na kwotę 3,5 mln zł, która została przeznaczona na remont i wyposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Podpisując dzisiejszą umowę na 481 tysięcy złotych będziemy mieli środki aby doposażyć SOR w sprzęt medyczny przeznaczony dla naszych najmłodszych pacjentów, których przyjmujemy dość znaczną ilość i w związku z tym chcemy być w pełni do tego przygotowani – podkreśla dyrektor Rybak.

Zakres świadczeń realizowanych przez SP ZOZ

22 września, 2018 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Zakres świadczeń realizowanych przez SP ZOZ”

Zakres świadczeń realizowany przez SP ZOZ

Podpis dla Niepodległej w SP ZOZ w Puławach

12 września, 2018 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Podpis dla Niepodległej w SP ZOZ w Puławach”

W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, pracownicy i pacjenci puławskiego szpitala, którzy chcą wyrazić swoje podziękowanie i łączność z pokoleniem, które odzyskało niepodległość oraz z tymi, którzy podtrzymywali ideę niepodległości, mogą składać swój podpis na unikalnych kartach.

,, Podpis dla Niepodległej ‘’ można złożyć w  bibliotece Szpitala Specjalistycznego- niski parter pok. 024

Po zakończeniu inicjatywy karty z podpisami zostaną uwiecznione w pamiątkowej księdze.

Ułatwienia dostępu