Monthly Archives: grudzień, 2020

Ruszyła akcja szczepienia przeciwko COVID-19

28 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Ruszyła akcja szczepienia przeciwko COVID-19”

W niedzielę 27 grudnia br w Szpitalu Węzłowym (SP ZOZ w Puławach )  rozpoczęto akcję szczepienia przeciwko COVID-19. Pierwsze dawki  przyjęli miedzy innymi Dyrektor SP ZOZ Piotr Rybak, Naczelna Pielęgniarka Hanna Kamola oraz Kierownik oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek.  Michał Hetman, łącznie w etapie ,,0’’ zaszczepiono  45 medyków.

Kolejne szczepienia dla personelu medycznego będą realizowane systematycznie.

 

Choinka dla Medyka od RMF FM

21 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Choinka dla Medyka od RMF FM”

W piątek 18 grudnia w Puławskim Szpitalu odbyła się akcja prowadzona przez Radio RMF FM  ,,Choinka dla Medyka ‘’. Wśród pracowników SP ZOZ  zostało rozdane 400 choinek. Jak mówią organizatorzy, jest to forma podziękowania dla służb medycznych  puławskiego szpitala za poświęcenie podczas pandemii.

Dyrekcja SP ZOZ w Puławach wraz z pracownikami bardzo dziękuje Radiu RMF FM za ten miły świąteczny gest.

Komunikat w/s szczepień personelu medycznego przeciw COVID-19 aktualizacja z 18.12.2020

18 grudnia, 2020 Posted by Uncategorized 0 thoughts on “Komunikat w/s szczepień personelu medycznego przeciw COVID-19 aktualizacja z 18.12.2020”

KOMUNIKAT !

W  związku z  informacją otrzymaną z Centrali NFZ uprzejmie informujemy, że nastąpiły zmiany w harmonogramie realizacji szczepień  przeciwko COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia.

Data przyjmowania zgłoszeń personelu sektora ochrony zdrowia przez szpital węzłowy – SP ZOZ w Puławach uległa zmianie z 20 grudnia 2020 roku  na 28 grudnia 2020 roku.

 

Dyrekcja SP ZOZ w Puławach

 

Komunikat w/s szczepień personelu medycznego przeciw COVID-19

16 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Komunikat w/s szczepień personelu medycznego przeciw COVID-19”

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na stronie internetowej www.nfz.gov.pl informację na temat listy szpitali „węzłowych”, w których będzie szczepiony personel przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Na zgłoszenia podmiotów medycznych czekamy do dnia 20 grudnia 2020 r.

 W związku z wyznaczeniem SP ZOZ w Puławach  jako szpitala „węzłowego”, tzn. podmiotu, w którym będą wykonywane szczepienia personelu oraz szczepienia personelu innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Podmioty zainteresowane zaszczepieniem w SPZOZ w Puławach  swoich pracowników proszone są o przesłanie zgłoszeń podmiotów na adres mailowy: sekretmed@szpitalpulawy.pl

Informujemy, że Koordynatorem projektu szczepień przeciw COVID-19 jest Pani Naczelna Pielęgniarka mgr Hanna Kamola tel. 502 548 680

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i adres podmiotu, REGON, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz numery PESEL zgłaszanych pracowników a także skan zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z załączonym wzorem).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (PDF)

Klauzula informacyjna RODO

Prosimy także o przesłanie zbiorczego zestawienia zgłaszanych pracowników wg wzoru z poniższego dokumentu
Załącznik_-_pozostale_podmioty

Zarówno pojedyncze zgody jak i zestawienie zbiorcze prosimy wysyłać na podany powyżej adres w formie skompresowanej, zaszyfrowanej i zabezpieczonej hasłem (np. kompresja zip z hasłem). Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie przekazywać haseł w jednej wiadomości z zaszyfrowanymi dokumentami. Najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie hasła telefonicznie pod numerem Sekretariatu Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa 81 45 02 277 .

Dyrekcja SP ZOZ w Puławach

Bezpłatne szczepienia dla Seniorów

8 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Bezpłatne szczepienia dla Seniorów”

SP ZOZ w Puławach,  z dniem 1 grudnia 2020 roku zaprasza  na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób, powyżej 75 roku życia.

Wszystkie chętne osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 501844919.

Dyrekcja SP ZOZ w Puławach

Choinki od radia RMF FM dla pracowników SP ZOZ w Puławach

7 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Choinki od radia RMF FM dla pracowników SP ZOZ w Puławach”

Puławski Szpital otrzymał 100.000 zł od Grupy Azoty PUŁAWY

4 grudnia, 2020 Posted by Aktualności 0 thoughts on “Puławski Szpital otrzymał 100.000 zł od Grupy Azoty PUŁAWY”

Grupa Azoty PUŁAWY po raz kolejny wsparła puławski Szpital Specjalistyczny w walce z COVID-19.  W dniu 3 grudnia  symboliczny czek opiewający na kwotę 100.000 zł przekazał dyrektorowi SP ZOZ w Puławach Piotrowi Rybakowi Prezes zarządu spółki Tomasz Hryniewicz.

Jest to już kolejna pomoc udzielona przez Grupę Azoty PUŁAWY puławskiemu szpitalowi.

Przekazane środki  wspomogą w zakupie  aparatu ultrasonograficznego oraz dwóch respiratorów.

Przekazana darowizna jest kolejnym wsparciem udzielonym przez Grupę Azoty PUŁAWY.

Do tej pory Spółka zakupiła nowocześnie wyposażony ambulans specjalistyczny  dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego w Puławach, kontenery dla potrzeb Ratownictwa medycznego, udostępnienia samochód do przewożenia próbek, jak i dowozi ozdrowieńców do RCKIK w Lublinie , chcących oddać osocze.

Dziękujemy !

Ułatwienia dostępu